depilacja laserowa_tarnowskie_góry depilacja_laserowa_tarnowskie_góry
DEPILACJA
   LASEROWA

Urządzenie LightSheer™ Diode Laser System posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration)- FDA. Light Sheer Diode Laser System jest najmocniejszym i najnowocześniejszym urządzeniem depilacyjnym dostępnym na rynku światowym. Usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bez inwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry. Daje gwarancję skuteczności oraz oczekiwany efekt w najmniejszej liczbie zabiegów. Depilacja laserowa jest komfortową postacią starannej i bezpiecznej metody epilacji.

Laser stosowany do zabiegów depilacji laserowej  działa powierzchownie, nie wpływa na funkcje całego organizmu. Wiązka promieni skierowana ku skórze przenika jedynie do 2 mm w głąb, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka potem jego stopniowy zanik, co w efekcie prowadzi do utraty włosa. Promieniowanie wydzielane przez laser pochłaniane jest przez melaninę mieszków włosowych i skóry. Odpowiednia długość wiązki światła niszczy ten barwnik, a przez to powoduje zanik mieszków włosowych i po włosach nie pozostaje nawet ślad. Dlatego też, im większy jest kontrast pomiędzy kolorem mieszka włosowego a skórą tym zabieg jest skuteczniejszy - większa ilość mieszków włosowych ulega zniszczeniu. Aby uzyskać trwały efekt zabieg należy powtórzyć w przypadku lasera diodowego 4 - 5 razy jest uzależnione fizjologią wzrostu włosów.

Proces wzrostu włosa jest podzielony na 3 fazy : faza wzrostu (anagen), faza przejściowa (kata gen), faza spoczynku (telogen). Depilacja laserowa, maksymalną skuteczność ma tylko dla włosów znajdujących się w fazie wzrostu (anagen) czyli te, które widzimy na powierzchni skóry.

Metodą tą można depilować praktycznie wszystkie części ciała nawet włosy na błonach śluzowych np. głębokie bikini. Można modelować zarost np.u mężczyzn na brodzie lub przerzedzać np. klatka piersiowa.

Więcej informacji : www.studiomistic.blogspot.com/2013/04/depilacja-laserowa-pozbadz-sie-problemu.html

 

poprzednianastępna