makijaż_permanentny_Tarnowskie_Góry makijaż_permanentny_Tarnowskie_Góry

 

 

 

 

 

MAKIJAŻ  PERMANENTNY PIÓRKOWY

Makijaż permanentny – inaczej stały, polega na wprowadzeniu kosmetyku., tj. barwnika, pod skórę. Ma za zadanie eksponować urodę, zamaskować pewne niedoskonałości, ale także w pewnym stopniu wyrazić naszą osobowość.

Często myli się makijaż permanentny z tatuażem. Makijaż permanentny różni się od tatuażu głębokością wprowadzenia pigmentu, wielkością cząsteczki pigmentu, gęstością farby pigmentowej, wielkością i budową igły pigmentującej, rodzajem urządzenia pigmentującego,  i  trwałością pigmentacji . Przy tatuażu i klasycznym makijażu permanentnym otrzymujemy w efekcie końcowym zbiór punkcików, który daje nam kształt brwi lub kresek.

 Inaczej dzieje się w przypadku metody TAFFY, gdzie makijaż brwi polega na wykonaniu obrazu pojedynczego włosa poprzez przerysowanie odpowiednią ilością specjalnie ostrych i elastycznych igieł, tzw. przez nas "piórek", zatopionych w barwniku, który spływając po igłach, przedostaje się w głąb skóry. Metoda ta, nazwana przez nas „włosową” lub "włos po włosie", pozwala  na uzyskanie bardzo realnej linii włosa, nie w formie punktów, jak w metodach tradycyjnych. Uzyskany pojedynczy włos może być zróżnicowany od bardzo cienkiego do grubego. Pozwala na: rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi. Metoda ta jest tak doskonała, że trudno odróżnić czy jest to makijaż czy naturalne brwi.Taffy jest niezrównanie łagodną metodą wykonania kresek na powiekach.

  • 100% sterylności
  • minimum bólu i opuchlizny
  • pełną kontrolę zabiegową
  • niewiele lub brak potrzeby korekty
  • krótki czas gojenia
  • trwałość 3 lata

Nasze brwi nie wyglądają jak upiorne plamy!

poprzednianastępna