tipsy_tarnowskie_góry manicure
ODKWASZANIE
  OCZYSZCZANIE
  ODŻYWIANIE
  ODCHUDZANIE
    Kompleksowy Program Bezpiecznego Odkwaszania, Oczyszczania, Odżywiania i Odchudzania Organizmu to przełom w tej dziedzinie. Powoduje poprawę jakości życia i naszego samopoczucia oraz ogólną poprawę stanu zdrowia, działa profilaktycznie i zapobiega wielu chorobom, gwarantuje piękny wygląd, powoduje spadek masy ciała bez efektu jo-jo, odbudowę masy mięśniowej oraz polepszenie wyglądu i jędrności skóry. Jest to program medyczny - opracowany przez zespół  lekarzy z różnych dziedzin. Zastosowano w nim najnowsze zdobycze wiedzy na temat zdrowego odżywiania, opracowano odpowiednie procedury i dobrano znakomite, najwyższej światowej jakości komponenty umożliwiające osiągnięcie w sposób bezpieczny i skuteczny trwałego efektu.

Głównym jego celem jest przywrócenie równowagi metabolicznej oraz zasadowo-kwasowej organizmu, jego odtoksycznienie i oczyszczenie (zwłaszcza naczyń limfatycznych i krwionośnych) oraz odżywienie na poziomie komórkowym. Dodajmy, że długotrwałe zakwaszenie organizmu sprzyja rozwojowi poważnych chorób -  miażdżycy, cukrzycy typu 2, zawału serca, nowotworów, chorób układu trawiennego, nadwagi, reumatyzmu, osteoporozy, paradontozy, chorób skóry, zwyrodnienia stawów, depresji i wielu innych.

Program pozwala zlikwidować tłuszcze zewnętrzne (na brzuchu, udach i nad biodrami), ale co najważniejsze zmniejsza ilość tłuszczów wewnętrznych, czyli trzewnych stanowiących prawdziwe zagrożenie dla naszego zdrowia i życia. Tłuszcz trzewny odkłada się wokół narządów wewnętrznych – serca, żołądka, wątroby, pęcherzyka żółciowego, jelit, nerek, narządów płciowych itd. Ten niebezpieczny tłuszcz może występować także u osób szczupłych.

Opisywany program zapewnia prawidłowy przebieg procesów metabolicznych bez spalania mięśni i bez gromadzenia zbędnej wody w tkankach. Stosowanie Programu pozwala zmniejszyć masę ciała - pozbyć się zarówno tłuszczowej tkanki podskórnej jak i  zagrażającego zdrowiu i życiu tłuszczu wewnętrznego, bez efektu JO-JO.

                                           ZDROWO  i  BEZPIECZNIE !!!

Dlatego metoda jest REWOLUCYJNA. Dodatkową korzyścią jest jej prostota i dostępność praktycznie dla każdego - skrojona na miarę naszych czasów.

 

     Zapraszamy na bezpłatną konsultację  tel. 504 297 294