tipsy_tarnowskie_góry manicure
PIELĘGNACJA DŁONI

MANICURE TYTANOWY SNS

 

Nowość na rynku - MANICURE TYTANOWY SNS !  Manicure o, którym marzy każda z nas ! Nowa jakość w stylizacji paznokci gwarantująca naturalną grubość płytki oraz trwałość manicure utrzymującego się aż do 4 tygodni. Manicure tytanowy odżywia i wzmacnia naszą płytkę paznokciową ( witamina A i E oraz wapń). Manicure tytanowy stanowi alternatywę dla paznokci żelowych , hybrydowych i akrylowych. Można również wzmocnić tą techniką swoją naturalną płytkę po to by ją później malować i by lakier się dobrze trzymał. Produkty SNS wyróżnia bogactwo barw. Jest też możliwe wykonanie idealnego french manicure.

 zobacz galerię

MANICURE HYBRYDOWY

Zabieg przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. Jest połączeniem żelu światłoutwardzalnego i lakieru. Daje efekt naturalnego manicure o przedłużonej trwałości. Lakiero-żel jest odporny na ścieranie nie traci połysku. Obok klasycznego jednokolorowego wyglądu paznokcia można uzyskać również efekt frencz manicure. Jest idealny również na paznokcie stóp. Usuwa się go specjalnym zmywaczem w salonie lub wykonuje korektę.

MANICURE JAPOŃSKI

To nowość na Polskim rynku kosmetycznym! Zabieg polega na energicznym wcieraniu odżywczej pasty wzmacniającej paznokieć a następnie zabezpieczenie jej warstwą pudru. P Shine to metoda odżywiania płytki oraz nadawania jej naturalnego zdrowego wyglądu. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blasku i zasila je w składniki naturalne wit.AiE, krzemionkę z morza japońskiego, keratynę i pyłek pszczeli. Idealny dla paznokci rozdwajających się, kruchych i łamliwych. Kuracja wzmacniająca np. po ściągnięciu tipsów. Z racji delikatności efektu końcowego idealny dla Pań i Panów. Zalecany kobietom w ciąży

poprzednianastępna