czyszczenie_twarzy
PIELĘGNACJA TWARZY

KWAS MIGDAŁOWY NOREL

Żelowy peeling oparty na 50% mieszaninie kwasu migdałowego i polihydroksykwasów. Skutecznie złuszcza, wygładza i rozjaśnia przebarwienia. Redukuje zmarszczki, lekko napina i łagodzi zmiany naczyniowe powodując  ich częściową remisję. Dzięki właściwościom antybakteryjnym zmniejsza łojotok, ilość zaskórników i wykwitów trądzikowych.  Nie podrażnia i nie powoduje dyskomfortu przy równoczesnej wysokiej skuteczności eksfoliacji Polecany dla skór młodych, tłustych oraz dojrzałych, w tym naczyniowych. Peeling całoroczny z zachowaniem ochrony przeciwsłonecznej.

OCZYSZCZANIE NA ZIMNO ANNA LOTAN

Nowatorski sposób oczyszczania skóry twarzy (bez wapozonu) przeznaczony przede wszystkim dla cer wrażliwych i naczyniowych ale również dla dojrzałych i trądzikowych. Do rozpulchnienia skóry przed czyszczeniem stosowana jest maseczka z wyciągiem z miąższu aloesu. Dzięki naturalnym procesom osmotycznym rozpulchnia ona skórę nie naruszając warstw międzykomórkowych. Ponad to ma działanie nawilżające, regenerujące i przeciwzapalne.

BOROWINA NOREL

100% borowina bogata w aminokwasy, cukry i enzymy działa oczyszczająco, przeciwzapalnie i odtoksyczniająco na skórę. Dzięki mechanizmom sorpcyjno-wymiennikowym usuwa ze skóry ,,toksyny”, a na ich miejsce wtłacza związki aktywne. Ma właściwości rozpulchniające, zmiękczające i odstresowujące. Polecana dla skór tłustych i trądzikowych jak również zmęczonych i atroficznych.

poprzednianastępna