ultradźwięki_tarnowskie_góry ultradźwięki_tarnowskie_góry
ULTRADŹWIĘKI
   KAWITACJA

SONOFOREZA polega na przyspieszeniu przenikania substancji aktywnych przez skórę przy pomocy ultradźwięków i wprowadzeniu substancji, które w normalnych warunkach w nią słabo wnikają. Kiedy głowica dotyka skóry odczuwamy kojące ciepło stanowiące przygotowanie skóry do zabiegu, mikromasaż powoduje powstanie w tkankach nadciśnienia które zwiększa przepuszczalność błon komórkowych. Dochodzi do wydalenia przez komórki produktów przemiany materii i przyswojenia ważnych składników odżywczych. W wyraźny sposób poprawia się regeneracja komórek.

ULTRADŹWIĘKI usprawniają oddychanie tkankowe, pobudzają przemianę materii. Zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków są przyjemne i dają prawie natychmiastowe efekty. Dzięki jonoforezie możemy rozwiązać wiele problemów i defektów kosmetycznych. Odpowiednio dobrane substancje aktywne docierają do skóry właściwej powodując odprężenie, poprawiając przepływ krwi i limfy, pobudzając metabolizm i regenerację. Towarzyszy temu delikatny masaż dzięki czemu zabieg jest przyjemny. Sonoforeza działa wielokierunkowo w zależności od zastosowanych substancji aktywnych w czasie zabiegu.

EFEKTY: • głębokie nawilżenie skóry • spłycenie zmarszczek i pojędrnienie skóry • leczenie skóry tłustej i trądzikowej • uszczelnienie naczynek krwionośnych • łagodzenie podrażnień • zwalczenie celulitu

PRZECIWSKAZANIA: ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe, urządzenia i metalowe implanty w okolicy zabiegu, ostre stany zapalne, osteoporoza, stwardnienie rozsiane, choroba serca, anemia, AIDS, zapalenie żył, zabiegi chirurgiczne , botox w obrębie zabiegu po 6 miesiącach.

poprzednianastępna